Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych w Lublinie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście spędzili miło czas w przyjaznej atmosferze, delektując się pysznym jedzeniem. Z radością przygotowujemy przyjęcia dla dużych grup, jak też uroczyste obiady lub kolacje dla wąskiego grona najbliższych. Okazji do wspólnego świętowania jest niezliczenie wiele – jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i sugestie dotyczące organizacji imprez okolicznościowych. Z przyjemnością organizujemy urodziny, przyjęcia weselne i okolicznościowe, jubileusze, osiemnastki oraz komunie. W Lublinie, w naszym lokalu zorganizować można także bardziej formalne spotkania, jak stypy i konsolacje czy spotkania biznesowe. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera panująca podczas imprez okolicznościowych dostosowana była do charakteru uroczystości. Pomagamy w doborze menu, dekoracji oraz atrakcji towarzyszących spotkaniu.

JAKIE PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE ORGANIZUJEMY?

Locomotiva to przestrzeń, w której zorganizować można przyjęcia okolicznościowe, komunie i stypy. W Lublinie słyniemy z organizacji imprez okolicznościowych, które upływają Gościom w miłej atmosferze i smacznych daniach. Organizujemy wesela i stypy, a poza tym przyjęcia z okazji takich wydarzeń jak komunie i chrzciny. Dysponujemy zarówno odpowiednią ilością przestrzeni, jak również wykwalifikowaną obsługą oraz liczne udogodnienia. Oferujemy przestronny ogród z placem zabaw, co sprawia, że organizacja komunii i chrzcin w Lublinie będą atrakcyjne również dla najmłodszych gości. Ponadto, nasi kucharze zadbają o to, aby posiłki były zarówno smaczne, jak też dostosowane do potrzeb i gustów dzieci. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o to, czy ich pociechy zjedzą coś na miejscu, a wszyscy goście mogą skupić się na świętowaniu.

Zapraszamy do świętowania w naszym hotelu także urodzin, rocznic, jubileuszów. Zapraszamy zarówno klientów prywatnych – chcących urządzić w naszym lokalu rodzinne spotkania, jak i firmy i instytucje – którym zależy na zorganizowaniu biznesowego wydarzenia lub eventu. Nasz doświadczony zespół pomoże Państwu zorganizować imprezę według Waszego pomysłu, dopracowując każdy szczegół. Zachęcamy również do zdania się na nasze doświadczenie i skorzystania z porad w kwestii organizacji przyjęć. Z dbałością o każdy detal zorganizujemy dla Państwa spotkanie, które na długo zapadnie w pamięć. Locomotiva to doskonała przestrzeń do świętowania w gronie rodziny, znajomych, współpracowników. Organizujemy imprezy dla dowolnej liczby osób (do około 100 gości).

ZORGANIZUJ STYPĘ W HOTELU

Organizacja stypy, czyli spotkanie rodziny i znajomych po pogrzebie zmarłego, to niezwykle ważna tradycja, która służy przede wszystkim uczczeniu pamięci osoby, która odeszła, a także umożliwia bliskim złożenie kondolencji i wzajemne wsparcie. Jednym z kluczowych argumentów przemawiających za zorganizowaniem stypy w hotelu jest profesjonalna obsługa i doświadczona ekipa odpowiedzialna za przygotowanie uroczystości. Personel hotelowy zadba o każdy najdrobniejszy szczegół – od odpowiedniego wystroju sali, przez serwis kelnerski, aż po pomoc w wyborze menu. Dzięki temu rodzina zmarłego może skupić się na wspólnym spędzaniu czasu, nie przejmując się organizacją spotkania.

Jest to także znakomite rozwiązanie, jeśli chcemy zapewnić komfort i wygodę dla uczestników spotkania. Na terenie naszego obiektu znajduje się przestronny, bezpłatny się parking oraz łatwy dostęp dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Goście mogą również skorzystać z hotelowej infrastruktury, takiej jak toalety czy miejsca do wypoczynku. Oferowane przez nas menu jest zwykle bogate i różnorodne. Warto pamiętać, że hotel dysponuje własną kuchnią i doświadczonymi kucharzami, którzy dbają o jakość i smak serwowanych potraw.