Skorzystajcie Państwo z naszej kompleksowej obsługi cateringowej, organizując bankiet. Z naszą pomocą zorganizujecie eleganckie przyjęcie biznesowe z klasą. Podczas gdy Wy będziecie prowadzić interesy, my zajmiemy się całą resztą – zorganizujemy bankiet zgodnie z Waszymi wyobrażeniami, dbając o każdy szczegół i obsługę na najwyższym poziomie. Wasze spotkanie będzie przebiegało w swobodnej atmosferze, nie tracąc niczego z nastroju elegancji. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zaaranżujemy przestrzeń, rozlokujemy stoły i zaserwujemy dania.

Jedną z popularnych form organizacji bankietu jest podanie jedzenia w formie finger food – taka konwencja umożliwia swobodne przemieszczanie się, komunikację i nawiązywanie kontaktów z innymi gośćmi. Zorganizujemy serwis zależnie od Państwa wyobrażenia – jedzenie może być ustawione na bufetach, tworząc ciekawe, abstrakcyjne i apetyczne konstrukcje, jak również serwowane przez kelnerów.

Nasze doświadczenie (organizowaliśmy w pełni serwowany bankiet na ponad 1000 osób) jest gwarancją powodzenia Państwa wieczoru.

Oferty bankietowe tworzone są przez doświadczony zespół, w pełni spersonalizowane i dostosowane do Państwa możliwości i oczekiwań.